Peker Logo

Sektörler

Peker Metal mutfak eşyaları, endüstriyel tarım ürünleri, aydınlatma iklimlendirme gibi sektörlerdeki müşterilerine yarı mamül alüminyum levha ve disk tedariki konusunda hizmet vermektedir.

Sektörler​

Alüminyum Döküm ve Hadde Sektöründe 75 Yıllık Deneyim

Alüminyum, kolay şekillendirilebilen, gıda endüstrisine uygun, yüksek yansıtıcılığa sahip, yangına dayanıklı, ısı ve elektrik iletkenliği yüksek, geri dönüşümü kolay, hafif ve dayanıklı bir malzemedir. Alüminyum disk ve levhalar, pişirme kapları, endüstriyel tarım ürünleri, aydınlatma ve havalandırma sektöründe hammadde olarak kullanılabilmektedir.

75+
Yıllık Deneyim

Değerlerimiz

Dürüstlük

İş ilişkilerimizde iyi niyetli, adil ve dürüst davranırız. Paydaşlarımızla olan ilişkilerimizde dürüstlüğü ticari kazançların önünde tutarız. Yaptığımız anlaşmalara sadık kalırız. Gizlilik prensiplerine sıkı sıkıya bağlı kalırız.

Sürekli İyileştirme

Sürekli iyileştirmeyi her zaman ön planda tutarız. Süreçlerimizin tamamında gelişmeye açık yönleri sorgularız, her yeni günü kendimizi geliştirmek için bir fırsat olarak görürüz.

Şeffaflık

Paydaşlarımızla olan ilişkilerimizde şeffaflığı ön planda tutarız. Sonuçlar ne olursa olsun durumu olduğu gibi açık şekilde ifade ederiz.

50+
Dünyanın Dört Bir Yanından Firmalar Alüminyum Çözümlerinde Peker Metal'e Güveniyor

Satışlarımızın yaklaşık %35’i yurtdışı satışlardan oluşmakta olup, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, Kuzey Afrika ve Orta Doğu pazarlarına da ihracat yapmaktadır

0 +
Personel
0 +
Ülke
0 +
Ton Yıllık Bitmiş Ürün Kapasitesi